Haberler

KOSGEB BAŞKANI İBRAHİMCİOĞLU’NDAN BAŞKAN KASAPOĞLU’NA ZİYARET

Görüşmede, KOSGEB Denizli İl Müdürü Dr. Aziz Acar ve DSO Genel Sekreteri Dr. Sezgi Akbaş da yer aldı.

Hem destek programlarıyla hem de uluslararası fon kaynaklarıyla KOBİ’lerde teknoloji düzeyinin, rekabetçiliğin ve verimliliğin artması adına katkı sağlayan destek programlarının konuşulduğu görüşmede, mevcut ve yenilenmekte olan destek programları da ele alındı.

KOSGEB Stratejik Planı kapsamında 2024-2028 hedef ve proje desteklerinin çerçevesine ilişkin aktarımda bulunan KOSGEB Başkanı İbrahimcioğlu, yalınlaşma ve yalınlaştırma vizyonu kapsamında “girişimcilik, ölçek büyütme, sürdürülebilirlik ve küresel rekabet” başlıklarına vurgu yaptı.

Denizli Sanayi Odası’nın, Denizli Sanayicisinin ve Üyelerimizin destek programlarından beklentilerini aktaran Başkan Kasapoğlu ise, KOSGEB tarafından hazırlanan ve açılacak olan yeni destek programlarıyla kent ve ülke ekonomisine önemli kazanımlar sağlanacağını, küresel düzlemdeki rekabet koşullarında üreticinin kendisini yalnız hissetmemesi açısından da bu desteklerin devamlılığının son derece önemli olduğunun altını çizdi.

KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu ve KOSGEB Denizli İl Müdürü Dr. Aziz Acar’a ziyaretleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.