Duyurular

Türkiye-İspanya 8. Hükümetlerarası Zirvesi Vesilesiyle İspanya-Türkiye İş Forumu

30.5.2024

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan aldığımız yazıda,

Türkiye-İspanya 8. Hükümetlerarası Zirvesi 13 Haziran tarihinde İspanya’da gerçekleşeceği ve DEİK/Türkiye-İspanya İş Konseyi’nin Zirve kapsamında aynı tarihte Madrid’de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve İspanya Krallığı Başbakanı Sayın Pedro SANCHEZ’in teşrifleriyle “İspanya-Türkiye İş Forumu” düzenleyeceği bildirilmektedir.

Yazıda, söz konusu İş Forumu çerçevesinde finans, yeşil dönüşüm, enerji, altyapı, ulaşım alanlarında panellerin yanı sıra B2B görüşmeleri de gerçekleştirileceği, konaklama, uçuş organizasyonu ve vize süreçleri katılımcıların kendileri tarafından organize edileceği ve vizesi olmayan katılımcılar için ise İspanya Büyükelçiliği ve Konsolosluğu ile listeler paylaşılacağı belirtilmektedir.

Toplantı katılım ücreti DEİK Üyesi firmalar için 450 Avro, DEİK Üyesi olmayan firmalar için 600 Avro olarak belirlenmiştir.

İş Forumu’na ilişkin taslak program ve detaylar bilahare paylaşılacak olup, katılım sağlamak isteyen üyelerimizin bağlantıda  bulunan kayıt formunu 3 Haziran Pazartesi günü mesai bitimine kadar doldurmasını rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

İletişim:

DEİK:   Duhan Korucu, İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı

E-posta: adkorucu@deik.org.tr

Tel: 0212 339 50 00- 51 28

Beyza Sinem Tokel, İş Konseyi Koordinatör Yardımcısı

E-posta: bstokel@deik.org.tr

Tel: 0212 339 50 00- 50 26