Duyurular

DSO, DENİZLİ’NİN VERİMLİLİK YOL HARİTASINI ÇALIŞTAYLA BELİRLEYECEK

8.6.2024

11 Haziran 2024 Salı günü Colossae Termal Otel'de gerçekleştirecek olduğumuz ve Denizli sanayisinin gelişimi adına örnek olacağına inandığımız Çalıştayımız için geri sayım başladı...

Denizli Sanayi Odası (DSO) Verimlilik Komisyonu öncülüğünde Pamukkale Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenecek verimlilik çalıştayında, Denizli için ‘Verimlilik Raporu’ ve bir ‘Verimlilik Yol Haritası’ ortaya çıkarılacak.

DSO Denizli Sanayisi Verimli Çalıştayı’nda tüm gün boyunca farklı meslek gruplarının temsil edileceği geniş katılımlı bir ortamda, Denizli’de meslek gruplarının faaliyet alanlarına yönelik mevcut durumun değerlendirilmesi, işletmelerde verimlilik çalışmalarına dayanak oluşturan uygulamaların ne kadar etkin yürütüldüğü ve işletmelerin verimlilik çalışmaları kapsamında neler beklediklerinin ortaya çıkarılması hedefleniyor.

Aynı zamanda verimlilik panelinin yer alacağı çalıştayın sonuçları ve anket sonuçları proje ekibi tarafından bilimsel yöntemlerle değerlendirilecek.

“Modern Endüstrinin Zorluklarının Üstesinden Gelmek” başlığıyla düzenlenecek panelimizde, “Verimlilik Savaşları I-II” kitaplarının yazarı Hakan Cengiz, Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aşkıner Güngör ve Meclis Başkanımız Okan Konyalıoğlu konuşmacı olacak.

Çalıştay kayıtlı katılımcısı olmamakla birlikte, 09:00-10:45 arasındaki açılış ve Panel bölümüne tüm ilgilileri ve Üyelerimizi davet ediyoruz. 

Tarih: 11 Haziran 2024 Salı
Saat: 08.30
Yer: Colossae Thermal Hotel, Karahayıt Pamukkale/Denizli