×

Denizli Sanayi Odası İçerik Görüntüleme

Unvan :

Adı Soyadı :

Telefon :

Firma Unvanı:

Adresi :

+90 258 242 10 04 – 124
cansun@dso.org.tr
Projeler| Sosyal Fayda | İletişim
AB Denizli Bilgi Merkezi
Hakkımızda
Projeler ve Ekibimiz

Denizli AB Bilgi Merkezi, Avrupa Birliği’nin mevzuatı, politikaları, programları ve destek olanakları ile ilgili bölgemizdeki sorulara yanıt vermek, tavsiyelerde bulunmak ve gerekli bilgilendirmeleri yaparak destek olmak amacıyla yerel ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmaktadır. AB Bilgi Merkezi halka açık olup ayrıca düzenlenecek çeşitli etkinliklerle sivil toplum örgütleri, medya mensupları, akademisyenler, okullar, şirketler ve kırsal bölgelerdeki toplum üyelerine de ulaşmayı amaçlamaktadır.

Etkinlikler
 • Yuvarlak Masa Toplantıları
 • Çalışma Grupları ve Eğitimler
 • Kültürel Faaliyerler
 • Film Gösterimleri
 • Yarışmalar
EUD-News-Visual-Event-Visual
image
Yuvarlak Masa Toplantıları

AB Bilgi Merkezi, Türk halkının ihtiyaçları ve AB öncelikleri doğrultusunda uzmanlarla birlikte toplantılar düzenler.

eu-info-center-meeting
Çalışma Grupları ve Eğitimler

AB Bilgi Merkezi, çalışma grupları ve eğitimler ile AB politikaları ve değerleri hakkında toplumu aydınlatmayı amaçlamaktadır.

eu-cultural-act
Kültürel Falliyetler

AB Bilgi Merkezi, çeşitli sergiler ve müzik performansları ile hem DSO'da hem de diğer mekanlarda Avrupa'nın sanata bakışını göstermektedir.

image
Seminerler

Özellikle kadınların iş hayatına katılımı, el becerilerinin artırılması, kültürel etkinlikler gibi faaliyetleri DSO ile birlikte düzenlemektedir.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu geniş hedef gruplarını ilgilendirebilecek çeşitli temalar hakkında bilgi notu, broşür ve kitaplar yayınlamaktadır. Bu yayınları buradan inceleyip indirebilir ya da stoklarımızda mevcut olması halinde basılı şeklinin size ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.
Yayınlar
Bize ulaşın

Basın ve İletişim ekibinin görevi Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve de Denizli AB Bilgi Merkezi'nin görünürlüğüne dair Denizli'de gerçekleştirilen tüm iletişim faaliyetlerini yönetmektedir.

Gönder
Pratik Bilgiler
Çalış ve Gez


Avrupa Takımı Uzmanı Talep Edin

Avrupa Takımı’nın amacı, Avrupa Birliği ile ilgili konularda kamuoyuna doğru ve objektif bilgi verebilmektir. Avrupa Takımı üyeleri, yapılan talep üzerine seminer, konferans ve eğitim etkinliklerine ya da televizyon programlarına katılırlar. Türkiye’deki tüm kurumlar, etkinlikleri için uzman talebinde bulunabilir. Bu talepler doğrultusunda, talep edilen uzman veya alternatifleri tespit edilip, kuruma önerilir.

A-NEST Akademik Avrupa Birliği Türkiye Ağı

A-NEST Akademik Avrupa Birliği Çalışmaları Türkiye Ağı AB Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen A-NEST Akademik Avrupa Birliği Çalışmaları Türkiye Ağı, AB ve AB-Türkiye ilişkileri konusunda akademik çalışmalar alanında bilgi alışverişi ve ağ kurma girişimidir. Türkiye'deki üniversiteler arasında yılda iki kez dönüşümlü olarak üstlenilen A-NEST Sekreteryası halen Kocaeli Üniversitesi’nce yürütülmektedir. A-NEST Sekreteryası daha önceki dönemlerde İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi tarafından yürütülmüştür. Ayrıntılı bilgi için lütfen academicnetworkeu@gmail.com ile temasa geçiniz.

Görünürlük Rehberleri

Bu metin daha önce yayımlanmış üç belgeyi tamamlayıcı niteliktedir:

Bu üç belge, şu anda yürürlükte olan yeni iletişim ve görünürlük kurallarının ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır. Yeni yönergeler, uygun AB görünürlüğünü sağlamaya yönelik gereklilikleri belirlemekte ve Avrupa Birliği dışında uygulanan projeler (dış faaliyetler) için stratejik iletişime yönelik yeni yaklaşımı açıklamaktadır.

Avrupa Birliği Denizli AB Bilgi Merkezi'nin iletişim ve bilgilendirme çalışmalarına yönelik düşüncelerinizi ve önerilerinizi cansun@dso.org.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz. 

AB WEB SİTELERİ
PROJELERİMİZ
 • Painting
 • Mining Engg.
 • Welding Engg.
 • Chemical Engg.
 • Automobile Engg.
 • Construction Engg.
ADRESİMİZ
Denizli Sanayi Odası
Kayalar Mah. Menderes Bulvarı No:1 Merkezefendi, Denizli
İLETİŞİM
E-posta:
cansun@dso.org.tr
Telefon 
+90 258 242 10 04 – 124
Scroll to Top