×

Denizli Sanayi Odası İçerik Görüntüleme

Unvan :

Adı Soyadı :

Telefon :

Firma Unvanı:

Adresi :

Çevrimiçi Hizmetler

Üyelerimizin aşağıda verilen link üzerinden giriş yaparken üye sicil numarası girişi bölümünde sicil numarasının başında bulunan sıfırları da yazmaları gerekmektedir. Toplamda altı hane olması gerekiyor.
Ticaret Sicil No alanı zorunlu bir alan değildir. Buraya giriş yapmadan da sorgulama yapabilirsiniz.
Ayrıca, sisteme giriş yaptıktan sonra ödeme yap butonun aktif hale gelebilmesi için girilen tutarı borçları dağıt kısmını tıklanmış olması gerekmektedir.

Üye Aidat Sorgulama

E-İmzalı Olarak Alabileceğiniz Belgeler

 • Faaliyet Belgesi
 • Oda Sicil Kayıt Sureti

Yönerge

 • İlk girişte üye ol kısmına giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Sisteme sadece firma yetkilileri kaydolabilmektedir, ayrıca firma yetkilisinin cep telefonu numarası ve e mail adresi sistemde kayıtlı olmalıdır.
 • Şifreniz tarafınıza sms ile ulaştırılacaktır. Kayıt işlemi bir defaya mahsus olmakla birlikte, sisteme giriş işlemi kayıt anında belirttiğiniz e-posta adresi ve sms ile gelen şifrenizle yapılabilecektir.
 • Kayıt anında yapılan doğrulama ile cep numarası seçimi boş veya gelen numara yanlış ise bilgileri aşağıda yer alan Oda çalışanımız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 • Üye Firma Girişi

  Üye Listesi

  Bu servis Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından sağlanmaktadır.

  Üye listesini görmek için Nace Kodu ya da Firma Unvanı alanlarından en az birini giriniz. Firma Unvanı alanına unvan içinde geçen herhangi bir kelime girilebilir. Nace Koduna göre üye listesi almak için yukarıdaki alanları doldurup sorgulama yapınız. Sadece üyelere özel Üye Bilgi Servisi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

  Üye Listesine Git
  hblogoerkek-fullhd

  Denizli Şubesi:


  IBAN: TR15 0001 2009 3520 0016 0001 67
  Scroll to Top