×

Denizli Sanayi Odası İçerik Görüntüleme

Unvan :

Adı Soyadı :

Telefon :

Firma Unvanı:

Adresi :

Hakkımızda

Ab Bilgi Merkezi1

Denizli AB Bilgi Merkezi, 7 Mart 1997 tarihinde, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu iş birliği ile Denizli Sanayi Odası bünyesinde kurulmuştur. Denizli AB Bilgi Merkezi, Türk halkının AB konusunda bilgilendirilmesi ve ihtiyaç duyulan yayınların sağlanması için sanayi ve ticaret odaları gibi ev sahibi kuruluşlarla ortaklık içinde kurulan AB Bilgi Ağının bir parçasıdır.

AB Bilgi Merkezleri, Türkiye’de 20 ilde (Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van) faaliyet göstermektedir.

Denizli AB Bilgi Merkezi, Denizli ve çevre illerde toplumu AB hakkında bilgilendirmeyi, AB-Türkiye ilişkileri hakkında doğru ve sürekli bilgi akışını sağlamayı hedeflemektedir. Bu amaçla, yerelde kamu kurumlarıyla, okullarla, STK’larla, KOBİ’lerle, üniversitelerle, belediyelerle ve diğer kurum ve kuruluşlarla iş birlikleri yürütmekte ve etkinlikler düzenlemektedir. Denizli AB Bilgi Merkezi il genelinde düzenlemekte olduğu seminer, konferans, eğitim, panel, sergi, konser, vb. aktivitelerle toplumun her kesimine ulaşmayı hedeflemektedir. Festival, fuar, vb. halka açık etkinliklerde stantlarıyla yer alarak, Denizli halkının bilgi ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca Denizli Sanayi Odası içinde yer alan ofisinde, AB ile ilgili yayınların olduğu bir AB Kütüphanesi mevcuttur.

Scroll to Top