DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
ÖNERİ ve
ŞİKAYETLER

Anketler > Denizli Sanayisi Genel Görünüm Anketi-2006

Denizli Sanayi Odası, 2006 yılında bin 30 üyesi arasında yaptığı “Denizli Sanayisi Genel Görünüm Anketi” ile Denizli sanayisinin fotoğrafını çekti.

2006’da ikincisi yapılan anket, bir öncekinden farklı olarak tekstil ve konfeksiyon sektörünün yanı sıra Denizli sanayisini bir bütün olarak kapsayacak biçimde genişletildi. Bu sayede Denizli’deki tüm sanayi kollarını kapsayan anket, Denizli sanayisinde geçmiş iki yılda üretim, kapasite kullanımı, satış, karlılık, finansman, yatırım, istihdam, gibi konularda yaşanan gelişmeler ile 2006 son çeyreğine ilişkin beklentileri gözler önüne serdi.

Üç ana bölümden oluşan Denizli Sanayisi Genel Görünüm Anketin ilk bölümünde, Denizlili sanayiciler, ‘Sabit sermaye yatırımı yapıyorlar mı’, yapıyorlarsa ‘Hangi alanlara ağırlık veriyorlar’, ‘Faaliyetlerini yurtdışına kaydırmayı planlıyorlar mı’ ya da ‘Kendi işleri dışında hangi alanlara yatırım yapmayı tasarlıyorlar’ gibi sorulara açıklık getirildi.
Denizlili sanayicilerin ekonomik ve finansal göstergelere ilişkin tahminlerini sıralayan anketin ikinci bölümünde, YTL’nin değeri ve 2006 mayıs-haziran aylarında finansal piyasalarda yaşanan türbülansın tekrarlanma olasılığı sorgulandı.

Anketin son bölümünde ise, aile şirketleri ve kurumsallaşma bakımından Denizli sanayisinin görünümüyle ilgili önemli unsurlar ortaya kondu.

Anketin sonucu ve değerlendirmeleri için lütfen tıklayınız.

Anket sonuçlarına ilişkin Denizli Sanayi Odası sunumu için lütfen tıklayınız.

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04