DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
ÖNERİ ve
ŞİKAYETLER

Duyurular > Genel Duyurular
DENİZLİLİ SANAYİCİLERDEN ANTALYA ÇIKARMASI
31 Ocak 2020 Cuma

Denizli Sanayi Odası ve Çardak OSB Yönetim Kurulları, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Antalya’ya gitti. Önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden heyet, ardından Antalya OSB’de yer alan AGT’nin mdf üretim tesislerini ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Söylemez, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Söylemez ve CEO Sevdil Yıldırım ile görüştü.

 

ATSO İLE DSO İŞBİRLİĞİ YAPACAK

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci başkanlığında ilk olarak ATSO’yu ziyaret eden heyet ATSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cihangir Deniz tarafından karşılandı. Antalya ve ATSO ile ilgili güncel bilgileri Denizli heyeti ile paylaşan Deniz, Antalya’daki kümelenmeleri ve yeni kurulan organize sanayi bölgelerini anlattı. Denizli ile Antalya arasında kurulabilecek işbirliği fırsatlarının değerlendirildiği toplantı sonrasında ATSO bünyesinde bulunan inovasyon merkezi gezilerek bilgi alındı. DSO Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, birbirine bu kadar yakın olan iki ilin daha sık biraraya gelmesi gerektiğini belirterek “Antalya’nın turizmle ilgili deneyimini Denizli’ye ve Denizli’nin sanayi ile ilgili deneyimini Antalya’ya aktarması, iki ilde de ciddi fark yaratacaktır.” diyerek ileride kurulacak yeni işbirlikleri için hazır olduklarını belirtti.

 

AGT, DENİZLİ’DE HEYECAN YARATIYOR

AGT tarafından Antalya OSB’de yer alan üretim tesisinin gezildiği ziyaret sonrasında Çardak OSB yönetimi ve DSO yönetimi, AGT’nin üst yönetimi ile görüşme gerçekleştirdi. Denizli’de yapılacak yatırımla ilgili bilgi alışverişinde bulunulan toplantı sonrasında AGT’nin yeni idari binası gezilerek Mustafa Söylemez’den detaylı bilgi alındı. Ziyaret sonrası açıklama yapan Çardak OSB Yönetim Kurulu Başkanı Okan Konyalıoğlu, AGT’nin yatırım öncesi gerçekleştirdiği fizibilite çalışmalarının dahi örnek alınacak çalışmalar olduğunu ve yapılacak yatırımın Denizli’ye katacağı katma değerin oldukça yüksek olmasından dolayı heyecanlı olduklarını belirtti.

 

 

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04