DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
ÖNERİ ve
ŞİKAYETLER

Duyurular > Genel Duyurular
ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ ÜST KURULUŞU’NDAN DSO’YA ZİYARET
05 Kasım 2019 Salı

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükcü ve beraberindeki heyet Denizli Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

 

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu heyeti, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu ve Genel Sekreter Zeren Gerelioğlu tarafından ağırlandı. Denizli Sanayi Odası Başkanı Keçeci, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Keçeci, Denizli sanayisi ve Denizli’deki organize sanayi bölgeleri hakkında bilgiler verdi. Yeni kurulacak Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili de rakamları veren Keçeci, “Organize sanayi bölgesi kurmanın ne kadar zorlu ve ciddi bir süreç olduğunu yaşayıp görmüş olduk. Yakında tüzel kişilik kazanacak olan bölgemiz ile Türkiye’deki üretim alanlarına bir tane daha ekleyecek olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

 

Ziyarette konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, “Ülkemizin her köşesinde bulunan organize sanayi bölgelerimizin her biri, bizim için son derece kıymetli. Dolayısıyla bizim OSB camiası olarak, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız her çalışma Türk sanayisinin yarınlarına hizmet edecektir. OSBÜK Yönetim Kurulu olarak, bu sorumlulukla hareket ediyoruz.” diye konuştu.

 

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04