DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
ÖNERİ ve
ŞİKAYETLER

Duyurular > Genel Duyurular
DSO, SEÇİMLERİN ERTELENMESİ SONRASI EKİM AYINDA YİNE GAZA BASTI
27 Eylül 2017 Çarşamba

 

Denizli Sanayi Odası (DSO) Eylül ayı olağan Meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar’ın sunuş konuşmasıyla başlayan toplantıda, Türkiye’nin gündemindeki Oda ve Borsa seçimlerinin ertelenmesi ve Ekim ayı etkinlikleri konuşuldu.

 

Acar’ın ardından toplantıda Meclis üyelerine seslenen DSO Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, “Biz, Denizli Sanayi Odası olarak, 13 Ekim’de yapılacak Oda organları seçimleri için prosedürü başlatmış, üyelerimize seçimlerle ilgili her türlü bilgiyi sunmuş ve seçimlerle ilgili gerekli hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Ancak Bakanlar Kurulu’nun aldığı karar doğrultusunda seçimler 6 ay sonraya Nisan 2018 tarihine ertelendi. Seçimler nedeniyle ertelediğimiz veya iptal ettiğimiz birçok etkinliğimiz vardı; şimdi onlardan yapabildiğimiz kadarını hayata geçirmek arzusundayız.” diyerek Denizli Sanayi Odası’nın kesinleşmiş Ekim programını meclis üyeleri ile paylaştı.

 

DSO, 28 Eylül’de Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ile ortaklaşa gerçekleştireceği risk yönetimi eğitimin ardından aynı gün başlayan ve Makine Mühendisleri Odası koordinatörlüğünde gerçekleşen Bakım Teknolojileri Semineri’ne destek verecek. Ekim ayının ilk haftasında KOSGEB Denizli İl Müdürlüğü ile KOBİGEL proje çağrısı bilgilendirme semineri ile aya başlangıç yapacak olan DSO, eğitim yardımı, İklim Değişikliği Semineri, üye eğitimleri gibi faaliyetlerle Ekim ayında da yoğun bir programla üyelerine hizmet verecek.

 

 

 

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04