DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
ÖNERİ ve
ŞİKAYETLER

Duyurular > Genel Duyurular
MAKİNE İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BİLGİ NOTU VE TALEP FORMU
19 Ağustos 2016 Cuma

Değerli Üyemiz,

Denizli Sanayi Odası (DSO) ve Makine Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (MAKSİAD) tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci, Valimiz Sayın Dr. Ahmet Altıparmak, Milletvekilimiz Sayın Şahin Tin ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’ın değerli katkılarıyla Denizli ilimizde Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurulmasına karar verilmiştir.

Yaklaşık 2 yıldır süren fizibilite çalışmaları ile makine imalatçılarının ihtiyaçları belirlenmiş ve hem ilimizi hem de ülkemizi yarınlara taşıyacağına tüm kalbimizle inandığımız makine imalat sanayisinin gelişmesi için gerekli temel unsurlar tespit edilmiştir. Amacımız sadece fabrika binası ve yollardan oluşan bir sanayi bölgesi yerine sosyal alanları, eğitim merkezleri, ortak üretim merkezleri, yeşil alanları içinde barındıran ve gerek çalışanların gerekse sanayicilerin parçası olmaktan mutluluk duyacakları bir yaşam alanı yaratmaktır.

Başvuru sürecinin yakın zamanda tamamlanacağı Denizli Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için ön taleplerin toplanmasına başlanacaktır. Ön talep toplama sürecinde Denizli Sanayi Odası ve MAKSİAD üyelerine öncelik verilecektir. Aşağıda kısaca bilgileri verilmiş olan bölgenin ilk ve tek makine imalatçılarına özel organize sanayi bölgesinde yerinizi almak için http://www.dso.org.tr/basvuru-form/ adresinde yer alan ön talep formunu 1 Eylül 2016 tarihine kadar doldurmanızı rica eder, saygılarımızı sunarız.

DENİZLİ MAKİNE İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ BİLGİ NOTU

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04